BENGİ Akademik başarı komisyonu yıl sonu toplantısı

 Karesi Kaymakamı Abdulkadir DEMİR ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sami GÜNNÜ'nün katılımı ile BENGİ Akademik başarı komisyonu yıl sonu değerlendirme toplantısı 13.06.2019 Perşembe günü Balıkesir Muharrem Hasbi Anadolu Lisesinde yapıldı.

Bengi Değerler Eğitimi Yıl Sonu Toplantısı

 İlçemiz Bengi Değerler Eğitimi Yılsonu Değerlendirme Toplantısı 11.06.2019 Salı günü Şamlı Şehit Mustafa Adışen İlkokul ve Ortaokulunda komisyon üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Üretimde Ben de Varım Sergisi Açıldı

 İlçemiz Sakarya İlkokulu tarafından 30 Mayıs 2019 Perşembe günü Sanat Sokağında "Üretimde Ben de varım" sergisinin açılışı Kaymakam Abdulkadir DEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami GÜNNÜ, Karesi İlçe Müftüsü Fahri SAĞLIK, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerin katılımı ile yapılmıştır.

Kayabey Şehit Ferruh Kulaoğlu Ortaokulunda Yıl Sonu Sergisi

 İlçemiz Kayabey Şehit Ferruh Kulaoğlu Ortaokulu tarafından 28 Mayıs 2019 Salı günü "Görsel Sanatlar" ve "Teknoloji ve Tasarım" yıl sonu sergi açılışı yapılmıştır.

Özel Yediiklim Bengi Kolejinde "Robotik ve Bilim Şenliği"

 İlçemiz Özel Yediiklim Bengi Koleji öğrencileri tarafından 24 Mayıs 2019 Cuma günü "Robotik ve Bilim Şenliği" açılışı gerçekleştirilmiş olup; robotik ve bilim şenliği etkinliğine İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami GÜNNÜ, Şube Müdürü Mahmut Ali ŞAHİN, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katılmıştır.